Fedora 17 má zelenou

Robyn Bergeron, Fedora Project Leader, oznámila, že v rámci posledního Go/No-Go setkání byla verze RC4 Fedory 17 (Beefy Miracle) prohlášena za „zlatou“, tj. připravenou k vydání. Napotřetí stanovené datum vydání finální verze tedy platí a Fedora 17 bude k dispozici 29. května.

Vydáno s licencí Creative Commons BY-SA 3.0.

13 komentářů u “Fedora 17 má zelenou

    • Tak se dívám, že podpora v Linuxu pro AMD PowerXpress má být již od Catalystů 11.4. Problém je ale pořád v X.orgu, protože ten nepodporuje přepínání grafických karet bez toho, aby se musel restartovat.

     • A dá se nějak donutit, aby integrovanou v CPU (i5) vypl a používal pouze HD5650? Pokud totiž nainstaluji catalysty, tak mi to píše HW not found. Diky!

      • To netuším. Já jsem zatím počítač s duální grafikou neměl. Protože to v Linuxu stále pořádně nefunguje, raději se jim vyhýbám. Nemůže být třeba vypnutá v BIOSu? Doporučuju se zeptat tady na fóru, třeba někdo poradí.

  • Pomocí preupgrade sem přecházel o víkendu a až na nějaké drobnosti s GRUBem (stačilo jej znovu nainstalovat pomocí grub2-install) to proběhlo v pořádku. Takže určitě to jednoduše lze, viz.

    • Tak preupgrade prebehol ok, tiez sa mi nenainstalovalo nove jadro, ale v pohode nabehlo f16 jadro a po update systemu je uz vsetko ok.

   • Podle mě tam je napsáno, že není podporován yum upgrade, ale že by se měla použít anaconda přes DVD nebo preupgrade.

    Ale pokud to prošlo bez problémů, tak jsem velice rád a brzy to zkusím :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nápověda ke komentování

Při psaní komentáře můžete využít HTML značky <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> .