Hledají se tapety pro Fedoru 18

Sirko Kemter, jeden z členů Fedora Design Teamu, na svém blogu oznámil, že se hledají tapety pro Fedoru 18. Výchozí tapeta je vždy vytvářena Design Teamem a pro Fedoru 18 bude s největší pravděpodobností vypadat takto. Komunita se však může také zapojit a poslat další návrhy. 15 vybraných se potom ocitne ve Fedoře jako alternativní volby k výchozí tapetě. Příspěvky musí splňovat několik podmínek jako třeba, že neporušují ničí autorská práva a jsou uvolněny pod svobodnou licencí. Pokud se vám tedy v létě podařila nějaká fotka natolik, že by byla dobrou tapetou ve Fedoře, můžete ji až do 5. zaří navrhnout.

Vydáno s licencí Creative Commons BY-SA 3.0.

4 komentáře u “Hledají se tapety pro Fedoru 18

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nápověda ke komentování

Při psaní komentáře můžete využít HTML značky <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> .