Fedora 18 release party v Brně

nahrávám mapu....

Datum/čas

Datum: 6. 2. 2013–

Čas: 17:00–22:00

Místo konání

Red Hat Czech

Party u příležitosti vydání Fedory 18. Přednášky o novinkách ve Fedoře 18 od lidí, kteří na nich pracovali, DVD s Fedorou 18, znalostní kvíz atd.

Program akce:
GNOME 3.6 – Jiří Eischmann
Nový instalátor Anaconda – Martin Sivák
Testování Fedory – Kamil Páral
DNF – správce softwaru nové generace – Aleš Kozumplík

Na akci budou k dispozici taky DVD s Fedorou 18 a další propagační materiály.

Přihlášení

This event is fully booked.

Přijdou:


11 komentářů u “Fedora 18 release party v Brně

 1. Bude přednáška v češtině? Bude vydaný podrobný program? Je to dělaný pro začátečníky, aby se mohly vzdělat?

  • Přednášky budou v češtině. Přednášející mají za úkol udělat prezentaci tak, aby byla stravitelná i pro běžného uživatele. Nicméně ne vždy je jednoduché tu správnou úroveň náročnosti trefit.

 2. Proč stále nejdou přidávat avataři (fotky, jako ve fóru) i při registraci zde? Ptal jsem se již loni a už si nepamatuji odpověď. Potom vypadá řádek „příjdou“ nezajímavě, když kromě zaměstnanců Fedory jsou všechno šediví bezejmenní panáci :-).

  Na setkání se samozřejmě těším. Flashka s loňským livekem se osvědčila, minimálně 10 instalací z ní („nemáš kreklé sedmičky, klukovi se rozbil počítač?“, „ne, ale mám něco lepšího!“ :-), i když ve skutečnosti jsem pak „dětem“ víckrát dával Ubuntu, kvůli jejich „Centrum software“, škoda, že toto nemá i Fedora :-( ). Doufám, že i letos bude soutěž, abych si ji mohl aktualizovat :-).

  Pokud by tentokrát soutěž nedopadla podle předpokladů, je možné donést loňskou flashku a přehráli byste mi na místě nové liveko na ni? Nevím, jestli by stačilo přenést obraz z DVD a udělat jako bootovací, jestli zde není něco jinak?

  Díky

  PD

  • To není o tom, jestli je někdo zaměstnanec Red Hatu nebo ne. WordPress pro načítání avatarů používá Gavatar. Stačí si vytvořit účet a nahrát fotku tam a budete ji mít na všech WordPressech.
   Pokud si donesete svoji flashku, rádi vám na ni Fedoru nahrajeme. To by neměl být problém.

   • Děkuji za nápovědu, avatar již funkční.Asi jsem přehlédl informaci, kde to bylo napsáno. Pokud vám to nebude vadit, obrátím se hned na začátku na vás s tou flashkou, předpokládám, že tam budete, přece jen přehrátí bude chvíli trvat. Ještě jednou děkuji.

 3. Moc rad prijdu. Prednasky budou urcite zajimave. Jen snad se me nekdo ujme . Rad bych vyresil kodovani jazyka v gnome subtitl…. Jen pokud nevadi ze pouzivam CentOs .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nápověda ke komentování

Při psaní komentáře můžete využít HTML značky <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> .