Openmobility konference 2012

nahrávám mapu....

Datum/čas

Datum: 21. 4. 2012–

Čas: 08:50–18:00

Místo konání

Matematicko-fyzikální fakulta, Univerzita Karlova v Praze

Žijeme ve světe neustále se vyvíjející a měnící techniky. Během několika posledních let jsme si čím dál více zvykli používat mobilní zařízení. Zjednodušují nám život, pomáhají nám s každodenními činnostmi a úkoly a v okamžiku nás spojují s ostatními lidmi po celé planetě. Avšak mohou nám život i ztížit, když nefungují tak jak od nich očekáváme nebo když dělají něco, co my zákazníci, vývojáři a uživatelé nechceme.

Proto se zrodila myšlenka, myšlenka o otevřenosti mobilních platforem, o otevřených a mobilních zařízeních (zdar Openmoko!), myšlenka sdílení Open Source ideí s širší mobilní komunitou, myšlenka o konferenci Openmobility. Jsme inspirováni svobodnými (FLOSS) mobilními platformami a hnutím Open Source Hardware (OSHW). Rozhodli jsme se vytvořit konferenci od komunity pro komunitu a každému volně přístupnou. Proto organizujeme Openmobility konferenci 2012.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny pro tuto událost.

Přijdou:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nápověda ke komentování

Při psaní komentáře můžete využít HTML značky <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> .