Vyšla Fedora 17!

Na stránkách fedoraproject.org bylo oficiálně oznámeno vydání Fedory 17 s kódovým označením Beefy Miracle. Můžete tak začít stahovat a instalovat.

Stažení

Ke stažení jsou již dostupné nejpopulárnější spiny (Desktop, KDE, Xfce,…). Lze očekávat, že v prvních hodinách budou servery přetíženy, proto doporučujeme stahovat pomocí torrentů.

Upgrade

Plánujete-li upgradovat ze starší verze Fedory, přečtěte si pečlivě možnosti a instrukce. Ačkoliv upgrade pomocí yumu je označovaný jako nepodporovaný již nějakou dobu, nyní je tato možnost uživatelům opravdu nedoporučována.

Co je nového

Informace o tom, co je ve Fedoře 17 nového, naleznete v oficiálních release notes.

Pomoc

Máte-li s instalací či upgradem Fedory problémy, obraťte se na české fórum Fedory.

Release Party

U příležitosti vydání Fedory 17 se budou konat v ČR a SR hned tři akce. Chcete-li si tedy poslechnout přednášky o novinkách ve Fedoře od jejích autorů, můžete dojít na jednu z nich:

Beefy Miracle

Vydáno s licencí Creative Commons BY-SA 3.0.

1 komentář u “Vyšla Fedora 17!

  1. Pingback: Recenze Fedory 17 | Fedora.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nápověda ke komentování

Při psaní komentáře můžete využít HTML značky <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> .